Şişli'de Hızlı Halı Yıkama

Halı yıkama konusunda kendisini aşmış bir firmadan hizmet almak herkesi memnun eder. Çünkü çoğu kişi halılarının başına bir iş gelebileceği düşüncesinde oluyor. Doğal olarak halı yıkama firmalarına teslim etme konusunda kararsız kalabiliyor. Bu algıyı ortadan kısa süre içerisinde kaldıracak olan halı yıkama firmamızdan hizmet alabilirsiniz Şişli içesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız aracılığıyla temiz halılarınız olacak. Böylelikle eviniz olsun işiniz olsun yeniden temiz görünmeye başlayacak. Şişli ilçesinde ki mağdur olan vatandaşlarımızında isteklerini anında gidermeye çalışıyoruz. Daha güvenli ve hijyenik yaşam koşullarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda mekanlarınız da mikropların üremesine de dur diyoruz. Firmamıza istediğiniz an çok kolay şekilde ulaşma şansına sahipsiniz. Firmamızla iletişime geçme konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Sizinle sürekli olarak görüşme sağlayan müşteri temsilcimiz bulunuyor. Böylelikle Şişli ilçesinin hangi mahallesinde ikamet ediyorsanız belirtmeniz yeterli oluyor. Adresinizi Şişli halı yıkama ekibimize verdikten sonra kısa süre içerisinde gelmekteyiz. Halılarınızı alarak modern yıkama tesislerimize götürüyoruz. Burada kaliteli ürünlere ve son teknoloji özelliğine sahip olan makinelere başvurularak yıkama işleri gerçekleşmiş oluyor. Ortaya memnun olacağınız harika ve temiz görüntüler çıkıyor.

Adresinize geldiğimiz zaman halılarınız dan çıkan mis kokular sizleri fazlasıyla mutlu edecek. Şişli'de ikamet eden vatandaşlarımızın halılarının en ince ayrıntısına kadar yıkanmasını sağlıyoruz. İpek, el dokuması, yün gibi halılarınız özenle yıkanmaktadır. Sorunsuz ve ekonomik şekilde halı yıkama hizmetlerinden yararlanmak adına iletişime geçebilirsiniz. Günün her anında halı yıkama işlerinin yürütülmesini sağlıyoruz. Halılarınızı doğru tekniklere başvurarak yıkamaktayız. Halı yüzeyinde bozulmalar oluşmaması adına mutlaka dikkatli şekilde yıkanması gerekir. Bu konuda bilgili bir ekibe sahip olduğumuzdan dolayı halılarınızı aldığımız gibi elinize teslim ediyoruz. Hiçbir yerinde bozulma durumu söz konusu olmuyor. Şişli halı yıkama farkıyla artık pırıl pırıl halılara sahip olacaksınız.

 

Halı yıkamada ilk işlem nedir?

Halılarınız havalandırıldıktan sonra toz alma işlemine alınır.

Lekeler nasıl tespit ediliyor?

Halılarınızın usta personel ile leke kontrolü yapılır.

Halıları ne tür makine ile yıkanır?

Antibakteriyel hijyen havuzunda bekletildikten sonra otomatik makine yıkama sistemine aktarılır.

Halılarım deforme olur mu?

Tam otomatik on sekiz fırçalı hassas halı yıkama makinesi ile yıkanır, özel formüllü Antibakteriyel deterjanlarla yıkandığından halıda solma, renk atma, halı yüzeyi deforme olmaz.

%100 leke çıkar mı?

Leke çıkarma tespitini yapıldıktan sonra, bekleme havuzunda bekletilen halılar çıkmaz dediğimiz lekeler için manuel işlem yapılır, manuel işlem sonucunda %95 varan leke çıkarma neticesine ulaşılabilir. Çıkmayan lekeler için bilgi verilir.

Halılarım kaç günde teslim olur?

Özel kurutma odalarımızda bekletilen halılarınız en geç 4 günde teslim edilir.

Servis ücreti gerekiyor mu?

Servislerimiz ücretsizdir.

Nerelere hizmet veriyorsunuz?

İstanbul Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere hizmet veriyoruz.

Halı Yıkama Video ve Resim Galerisi

%100 TEMİZLİK GARANTİSİ‎ - %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ